Стільниця на кухню: використовуємо штучний камінь

Опубликовано Nikoloz в

Коли облаштовують зону, де буду готувати їжу, ретельно намагаються підібрати матеріали для столу. Поверхня повинна бути міцною, стійкою до зносу, але при цьому виглядати естетично і красиво, причому протягом усього періоду експлуатації. Не так давно масово випускали столи з ДСП з тонким прошарком пластика. Але їм на зміну приходять прекрасні в своїй практичності альтернативи. Завдяки сучасним технологіям, це цілком доступно, ще й за ціною демократично. Серед численних варіантів виділяються стільниця на кухню зі штучного каменю.Стільниця на кухню: використовуємо штучний камінь

Кварцовий агломерат — ідеальний матеріал для кухні

Кварцовий агломерат отримують з суміші натурального наповнювача і поліефірних смол. Як природного компонента задіють дрібну кварцову крихту. Іноді можуть додавати мармур і граніт. Питома вага натурального компонента в суміші становить 90-95%. Ось чому штучний матеріал настільки якісний, а за деякими технічними характеристиками він навіть краще природного каменю.

Щоб надати необхідний відтінок суміші, з якої отримують кварцовий агломерат, використовують пігменти. Матеріал випускають в різних кольорах, тому його вкрай складно відрізнити від його природного аналога. Можна вибрати стільницю на кухню чорного, сірого, білого, пісочного, коричневого кольору, а також багатобарвну.

Кілька порад з експлуатації

Чим потрібно мити стільницю на кухні? Щоб почистити від бруду, плям поверхню, необхідно скористатися губкою, яка змочена у воді. Можна користуватися мильним розчином або миючим засобом. З поверхні столу легко видаляються плями. Але не варто використовувати абразивні засоби, так як через них блиск починає тьмяніти потім.

Чи можна подряпати стільницю на кухні, якщо вона виконана з кварцового агломерату? На будь-яких поверхнях можна залишити подряпини, і камінь, навіть штучний, не виняток. Хоча він надзвичайно міцний і практично не схильний до пошкоджень (в тому числі подряпин, сколів, тріщин), краще бути обережним. Чи не залишиться слідів, якщо нарізати хліб без підставки або пересувати важкий металевий предмет. Але краще не зловживати.

Чи можна поставити гарячі предмети на стільницю на кухні? Так, поверхня витримує до 250 градусів, тому, якщо розмістити на ній гарячу сковорідку, не залишиться слідів.

Таким чином, штучний камінь являє собою прекрасний варіант. Серед головних достоїнств виділяють довговічність і надійність (може прослужити кілька десятиліть), міцність, естетичність, стійкість до вологи, гігієнічність (не розвиваються бактерії, грибок через відсутність пор).


0 комментариев

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: