Які непрямі наслідки підвищеної вологості для вашого здоров’я?

Опубликовано Nikoloz в

Які непрямі наслідки підвищеної вологості для вашого здоров'яХоча прямий вплив занадто високої вологості і тепла може бути небезпечним, в більшості випадків ви будете відчувати, що перебуваєте в небезпеці, і знайдете спосіб охолонути. Однак непрямий вплив високої вологості може бути більш підступним. Вологість може викликати зміни в навколишньому середовищі в приміщенні, що може привести до захворювання. Якщо ви вже знаєте, що у приміщенні норма вологості перевищує допустиму, радимо вибрати осушувач повітря.

Бактерії і віруси поширюються у вологих умовах

Час, проведений в приміщенні з дуже високою вологістю, насправді може викликати захворювання, особливо від респіраторних інфекцій.

Бактерії і віруси, що викликають хвороби, процвітають і розмножуються в повітрі з відносною вологістю вище 60 відсотків.

Більш того, вологе повітря допомагає цим забруднювачам залишатися в повітрі протягом більш тривалого періоду часу, перш ніж вони осядуть на поверхні. Тому, коли ви знаходитесь в офісі з підвищеною вологістю і всі навколо вас чхають і кашляють, ці неприємні мікроби залишаються і розмножуються. І більш ймовірно, що ви їх вдихнете.

Згідно зі звітом Environmental Health Perspectives, опублікованому Національним інститутом охорони здоров’я, занадто висока вологість призводить до більш високого рівня пилових кліщів і грибків, двох з найгірших винуватців алергії.

Відомо, що цвіль і грибки загострюють респіраторні захворювання, такі як астма. Навіть люди, які зазвичай не страждають на алергію або астму, можуть відчувати реакції гіперчутливості через грибки, які ростуть в умовах надто високої вологості. Більшість цих мікроорганізмів стрімко розмножується при відносній вологості вище 75%.

Навіть якщо ви їх не бачите, вони можуть бути присутніми в ванних кімнатах, кухнях, на килимах і меблях, а також на стельовій плитці в вашому офісі. Вони можуть навіть зростати в повітроводах вашого кондиціонера.

Вологість підвищує рівень хімічного забруднення повітря

Органічні забруднювачі, такі як бактерії, цвіль і пилові кліщі, — не єдине, що погіршує якість повітря при надмірній вологості. Хімічні речовини, що переносяться по повітрю та викликають несприятливий фізичний вплив, також збільшуються з підвищенням вологості.

Звичайні побутові матеріали, такі як килими і вироби з дерева, виділяють в повітря хімічні речовини, формальдегід. Це називають «відведенням газу». Коли в повітрі занадто багато вологості, концентрація цих шкідливих хімічних речовин підвищується через їх реакцію з водяною парою. Навіть незначний вплив цих хімікатів може викликати подразнення шкіри, очей і горла, а також респіраторні симптоми.

Ця проблема посилюється при будівництві більш енергоефективних будівель, які можуть мати низьку інтенсивність вентиляції свіжого повітря. Ось чому в сучасних будівлях так важливо підтримувати необхідний рівень вологості для хорошої якості повітря в приміщенні.

Рубрики: Блог

0 комментариев

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: