Українки масово страждають від «псевдокосметологів» заради краси

Опубликовано Mari Mari в

Послуги косметичних ін’єкцій є прибутковим бізнесом у всьому світі, адже ми живемо у 21 столітті, коли люди продовжують боротися за вічну молодість. Звичайно, не кожна жінка може дозволити собі витратити 400 доларів (12 000 гривень) на процедуру контурної пластики і не всі користуються цією можливість. Але слід зауважити, користуючись послугами салону, косметолога чи клініки, мудра жінка має перевірити компетентність майстра, його ліцензію та диплом, сертифікати підготовки тощо. Нижче ми наводимо приклад того, як не варто користуватися послугами косметолога, таких прикладів справді багато, але мало хто висвітлює їх.

Вже не одна киянка розповіла, як звернулася до фахівця для проведення процедури контурної пластики та отримала непрофесійні послуги із жахливими наслідками для своєї особи. Часто салони не видають чеки, не дотримуються температури зберігання певних продуктів, і клієнт не може нічого довести та змушений боротися з великою проблемою наодинці. Мі вирішили допомагати людям що попали в неприємну ситуацію, та розказувати про горе «спеціалістів-косметологів».

Так — «косметолог», Лисецька Ірина Володимирівна, яка на перший погляд справляла гарне враження, насправді мала багато клієнтів зі значними алергічними реакціями після процедури. Одна із жертв Ірини потрапила в лікарню та лікувалася 12 днів після її «безпечних косметичних ін’єкцій «. Постраждала отримала:

  1. Проблеми зі здоров’ям.
  2. Мінус 12 тисяч гривень.
  3. Психологічний стрес.

Місце, де Ірина пропонує свої косметичні послуги, називається «МАК» і знаходиться на вулиці Кахі Бундукідзе, 2. Наша редакція провела розслідування та з’ясувала, що вже існують негативні відгуки про цю людину та її роботу як лікаря, вона працює без ліцензії та продає послуги з ін’єкційного введення підроблених препаратів, які приносять такі ускладнення пацієнтам.

Якщо хтось із читачів опинився у схожій ситуації з І. Лисецькою, напишіть нам. І завжди питайте перед процедурою, чи є у косметолога ліцензія, диплом та сертифікат на ліки. Такою є реальність, дорогі українські жінки. Щоб не потрапляти у такі неприємні ситуації, наша редакція наполягає звертатися за послугами лише після перевірки професіоналізму лікаря. Такі «бізнесмени» не повинні ганьбити українську сферу краси та прикривати свої «лавочки», особливо під час страшної війни.

На замітку! Інстаграм горе косметолога: два були заблоковані через скарги, але є новий, через який вона продовжує вести шкідливу діяльність:

Рубрики: Блог

0 комментариев

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: