Трендові світильники 2022 року

Опубликовано Nikoloz в

2022 рік буде вельми багатий на новинки освітлення, як домашнього, так і комерційного. Європейські виробники випускають коллекцію за коллекцією намагаючись задовольнити побажання дизайнерів і покупціів, адже саме широкий і різноманітний асортимент зараз є найбільш востребуваним. Проте виробники елітного класичного освітлення — накприклад Kutek чи Elstead, залишаються вірними своєму стилю. Разом з тим світло стає все більш «розумним».Трендові світильники 2022 року

Модне освітлення для дому

Домашнє освітлення в 2022 році — це в основному максимально функціональні моделі, що можуть замінити собою декілька звичайних. Управління використовуючи смартфон, декілька варіантів температури світла, яскравості, розумні функції, такі як будильник — все це робить світильники повноцінною частиною системи будинку.

В плані дизайну в 2022 популярні 2 основні напрямки: мінімалізм і класика. Перший відрізняється простими лаконічними формами і лініями, використанням палітри на 1-3 кольори, сучасними матеріалами, такими як акрил, метал. Подекуди можна зустріти незвичні моделі з паперу, бетону. Такі трендові світильники чудово виглядають в сучасних інтер’єрах і більшості дизайнів.

Класичне освітлення залишається модним і цікавим у 2022 році. Зовнішній вигляд моделей залишається незмінний — це ріжкові і підвісні люстри чи світильники викнані з абажурами. Основні матеріали — метал, скло і дерево. Різниця тільки в тому, що класика стає все більш функціональною — навіть такі моделі отримують смарт-функції. Класичні смарт-світильники що мають всі переваги сучасних моделей — ось один із трендів 2022 року.

Модні в 2022 комерційні світильники

В комерційному і промисловому освітленні все більше користувачів надають перевагу максимально якісним і захищеним моделям відомих брендів (LUG, Norlis, NewGarden). Такі світильники коштують дорожче за аналоги і підробки, але можуть мати гарантію аж до 15! років, що дуже важливо для бізнесу. В зовнішньому вигляді переважає використання металу і міцного пластику, однотонні моделі чорного, білого, коричневого і сірого кольорів. Найбільшою популярністю користуються магнітні трекові світильники, які вражають зручністю установки і використання, до того ж мають масу переваг у порівнянні зі звичайним світлом.

Поради з покупки освітлення в 2022

Трекове освітлення відомих європейських брендів поза конкуренцією — воно сучасне, стильне, зручне, підходить як для дому, так і комерційних приміщень. Виключенням для шинного світла є тільки класичні інтер’єри — там найкраще себе зарекомендують модні світильники, що найточніше підходять за стилістикою. При цьому варто памїятати два основні правила: бажано обирати моделі зі смарт функціями і максимально якісним виконанням.

Для того, щоб зекономити на покупці, краще купувати освітлення в магазинах-партнерах фабрик, наприклад в nasvitlo.com, щоб уникнути зайвих націнок і ланцюжків поставки. Крім того, так ви отримаєте гарантію від виробника замість стандартних 12ти місяців у звичайних магазинах. Ще один плюс — великий вибір, що може налічувати десятки тисяч моделей.


0 комментариев

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: