Нові прилади нічного бачення від Armasight

Опубликовано Nikoloz в

Американська компанія Armasight представила дві моделі приладів нічного бачення у базовому ціновому діапазоні. ПНБ серії «Orion» розраховані на тих, хто готовий задовольнятися характеристиками середнього рівня приладу, при цьому не переплачуючи за непотрібні функції. Нові прилади нічного бачення від Armasight

За ціною базової моделі менше ніж 500 доларів США, окуляри нічного бачення armasight відповідають всім сучасним вимогам. Серія Orion розрахована в першу чергу на мисливців ефективна при використанні на середніх відстанях. Враховуючи, що новинки належать до першого покоління ПНБ (GEN1+), серія Orion представляє одне з найкращих у цьому сегменті співвідношення ціна-якість.

Корпус моделей водонепроникний, виготовлений з алюмінієвого сплаву та покритий товстим каучуковим покриттям, лінзи захищені потовщеним ободом та гумовою «кришкою». Коліщатко підстроювання фокусування знаходиться зверху, що зручно як для правші, так і для лівші. Armasight Orion має підсвічувану вугільну сітку з інтенсивністю яскравості підсвічування, що варіюється. Як доповнення до прицілу є знімний блок інфрачервоного просвітлення, що підвищує ефективність використання ПНБ при виявленні мети на дальній відстані.

Рубрики: Блог

0 комментариев

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: