Як отримати тендер в електронній системі державних закупівель Прозорро?

Опубликовано Nikoloz в

Прозорро – це електронна система, де проводяться всі державні закупівлі. Державні та комунальні організації розміщують у системі оголошення про тендер, а представники бізнесу ведуть конкурентну боротьбу за його отримання. Для підприємців виграш тендеру – це можливість домогтися співпраці з надійним клієнтом та вигідно реалізувати свій товар, роботу чи послугу. Отримати заповітний тендер можна лише за умови дотримання умов, головна з яких – ретельна підготовка пропозиції для участі в публічних торгах.особливості системі прозоро

Вибір надійного партнера

Відповідно до законодавства України, всі державні закупівлі мають проводитись через акредитовані офіційні майданчики. З їх допомогою здійснюється реєстрація у системі Прозорро, і відкривається доступ до участі у публічних торгах. Для підприємців вибір надійного майданчика є запорукою успішної участі у тендерах на Прозорро.

Надійним майданчиком з акредитацією четвертого ступеня є Українська Універсальна біржа https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/sections-council/representatives-natural-gas/. За роки діяльності УУБ надала професійну підтримку багатьом представникам бізнесу та допомогла їм виграти тендер.

Своїм клієнтам Українська Універсальна Біржа надає такі послуги:

 • вільний доступ до центральної бази даних Прозорро;
 • доступ до інформації про замовників та конкурентів;
 • інструменти для швидкого та зручного пошуку привабливих тендерів;
 • розсилання електронних листів із повідомленнями про нові тендери;
 • перевірку документації;
 • підтримку на всіх етапах проведення публічних торгів;
 • безплатні професійні консультації з будь-яких питань.

Фахівці УУБ допомагають кожному клієнту ретельно підготуватися до участі у торгах, та зробити його пропозицію конкурентоспроможною.

Якісна пропозиція

Основна мета замовника – укласти економічно вигідну угоду. Тому під час формування заявки він детально прописує свої вимоги до пропозиції.

Пропозиція повинна відповідати таким вимогам:

 • товар або послуга мають бути якісними;
 • вартість пропозиції повинна бути обґрунтованою, і не перевищувати ціну конкурентів;
 • постачальник повинен мати кількість товару, встановлену в заявці;
 • постачальник повинен гарантувати виконання поставлення у встановлений термін;
 • компанія-постачальник повинна мати відповідну кваліфікацію.

Також замовник може мати особливі вимоги до документації постачальника. Всі ці критерії повинні бути перевірені підприємцем, і лише за повної відповідності їм його пропозиції він може розраховувати на успішну участь у торгах.

Участь у невеликих тендерах

Підприємці, які не мають досвіду торгівлі на Прозорро, повинні починати з невеликих тендерів, навіть якщо у разі їх отримання дохід буде невисоким. Завдяки дрібним угодам підприємець зможе зарекомендувати себе відповідальним виконавцем. Отриманий досвід виробить у представника бізнесу певну стратегію, яку він зможе застосовувати для успішної участі у великих тендерах. Клієнти Української Універсальної Біржі можуть розраховувати на професійну допомогу та підтримку при участі навіть у незначних тендерах.

Рубрики: Блог

0 комментариев

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: