Організація переїзду на дачу — як провести безпроблемний переїзд
Дачний переїзд – завдання не просте, і щоб все пройшло гладко, власнику квартири доведеться зайнятися організацією складного процесу. Планування, пошук транспорту і вантажників, список необхідних речей — це ще не всі нюанси, які потрібно пам’ятати. Якщо ви хочете щоб все пройшло безпроблемно, або у вас відсутній вільний час і нема бажання стикатися з проблемами, простіше замовити переїзд на дачу автомобілем у компанії яка займається вантажними перевезеннями. Але про деякі нюанси все ж треба пам’ятати.
Як організувати дачний переїзд
Спочатку варто оглянути дачний будинок та підготувати його до привезення нових речей. Краще звільнити приміщення для меблів та побутової техніки, прибратися або навіть зробити дрібний ремонт. Подивитися, що потрібно купити, якщо це потрібно. Насамперед завозять продукти та речі першої необхідності, тому що до коробок не завжди відразу доходять руки.
Зазвичай, організація будь-яких дачних переїздів — справа клопітна, тому треба відразу домовитися з транспортною компанією, якщо речей багато. Особливо це важливо, якщо перевозяться меблі та техніка.
Що ще важливо зробити:
- аналізуємо обсяг речей, які потрібно перевезти. При проживанні на дачі протягом тривалого часу доведеться брати з собою меблі та техніку, а відвезти це все на власному автомобілі неможливо;
- підготовка та упаковка меблів, техніки, збирання речей, які потрібно взяти з собою на дачу. Не варто заощаджувати на упаковці, інакше речі можуть постраждати;
- вибираємо транспортну компанію. Це важливо, оскільки недобросовісні фірми зазвичай не відповідають за якість і можуть зіпсувати речі;
- щоб здійснити перевезення речей, варто підібрати автомобіль потрібного об’єму та замовити вантажників, коли все буде підготовлено.
Скласти список речей для дачі варто заздалегідь. Потрібно перевезти не тільки меблі, необхідну техніку, посуд та інвентар, а й робочий, звичайний одяг. Необхідні продукти харчування, якщо дача знаходиться далеко від магазинів, інші важливі предмети побуту, наприклад ліки. Кожен член сім’ї, який їде на дачу, може скласти список необхідних йому речей.
На дачу краще не возити продукти, що швидко псуються, у великій кількості, зате консерви і крупи, борошно можна взяти трохи більше. Кількість та перелік продуктів залежатиме від того, чи є поблизу магазин з усім необхідним. Найчастіше товари першої необхідності знайти не складе труднощів.
Як проходить дачний переїзд
Організовуючи переїзд меблів на дачу, варто підібрати пакувальні матеріали. Наприклад, придбати картон, плівку. При відправці з меблів потрібно дістати полиці, зняти скляні дверцята, техніку розмістити в коробки. М’які меблі обов’язково обтягують плівкою, щоб вона не забруднилася.
Переїзд на дачу краще проводити із вантажниками, інакше він розтягнеться на довгий час. Ускладнюється переїзд із квартири на дачу тим, що перевозити речей треба багато, тому краще розпочинати підготовку за тиждень чи навіть раніше.
Крихкі речі та посуд варто упаковувати особливо ретельно. Всі коробки обов’язково підписати, щоб знати, де що знаходиться.
Коли речі будуть зібрані, придивіться до перевезень, призначте дату переїзду, обговоріть умови. І ось чому варто довіритися досвідченому перевізнику:
- Переїзд та перевезення на дачу речей – відповідальна справа, вантажники правильно розмістять їх у машині.
- Якщо перевезення, дачні переїзди здійснюється на дальню відстань, можна навіть застрахувати вантаж, це звичний метод для компаній-перевізників.
- Компанія завжди надасть потрібну кількість вантажників, будь-яку за вантажопідйомністю техніку.
Які помилки можуть бути здійснені
Найчастіше головною помилкою є складання речей поспіхом. Багато необхідних предметів залишаються вдома, а потім доводиться купувати щось заново або використовувати не за призначенням. Також не варто економити на упаковці, бо речі можуть постраждати та зіпсуватися. Особливо ретельно варто поставитися до посуду, побутової техніки. Якщо меблі та одяг більш стійкі до перевезення, то техніка може зламатися, а посуд розбитися.
Складіть список усіх речей, прочитайте його кілька разів, уточніть, чи все взяли із собою. Тримайте його під рукою під час упаковки речей та завантаження в машину. Це дозволить не залишити у будинку щось потрібне.
Також важливо звертатися за допомогою у переїзді до досвідчених вантажників, які не тільки легко винесуть великий обсяг предметів, але й грамотно розмістять все в автомобілі для перевезення. Крім цього, компанія дає гарантію того, що речі привезуть у цілості та безпеці.
Не варто змішувати різні речі у коробках. Наприклад, книги ніколи не складають із посудом, а підбирають кожній категорії речей різну упаковку. Якщо книги можна скласти в коробку, то не забудьте обмотати їх згори плівкою, тому що вивантаження речей може бути в дощ і намокнуть речі. Документи потрібно складати особливо ретельно, щоб шампунь, що пролився, або інша рідина не намочили важливі папери. Косметику краще загорнути в кілька шарів пухирчастої плівки, інакше багато речей можуть розбитися або зіпсуватися.
Переїзд на дачу часом порівняємо з переїздом в інше місто, тому що речей потрібно багато, переїзд має бути довгий, а значить, потрібно взяти з собою майже все.
Непідписані коробки – найголовніша помилка. Приїжджаючи на місце, дуже складно знайти де що лежить і доводиться відкривати все відразу. Це заважає розкладати речі по порядку, виникає плутанина та бардак. Головне — вибрати все найнеобхідніше спочатку і помістити ці речі окремо. Ліки та ручну поклажу краще везти із собою у кабіні авто, щоб потім не шукати. Також не варто складати цінні речі та продукти для обіду далеко в машині. Найкраще тримати все під рукою.
При перевезенні на дачу розсади або землі не варто забувати, що такі речі можуть впасти, розсипатися на одяг, меблі. Для цього і треба упаковувати все, як слід, щоб не розтрусити в дорозі.
Скільки коштує перевезти речі на дачу
Вартість перевезення залежатиме від обсягу послуг, кількості вантажників, дальності переїзду та інших факторів, але завжди є можливість зробити переїзд дешевшим, якщо, наприклад, самостійно запакувати речі.
Вартість переїзду на дачу залежатиме від того, який автомобіль використовуватиметься. Найчастіше легковий вибирають ті, хто їде на тиждень. Для переїзду на дачу все літо знадобиться фургон, який можна орендувати від 3 тисяч гривень на добу. Найкраще скласти договір, в якому можна прописати страховку вантажу, неустойку, якщо автомобіль із вантажниками затримався в дорозі та інші моменти. Без договору дуже складно пред’являти претензії, оскільки це ніде не буде задокументовано.
На що звернути увагу
Транспорт, який використовується для переїзду на дачу, повинен бути досить містким, тому обсяг речей варто прорахувати заздалегідь. Якщо клієнт не може сам вирішити, яка модель автомобіля необхідна, то він може запросити представника перевізника додому в той момент, коли майже всі речі зібрані, або обговорити по телефону кількість речей.
Для переїзду на дачу в машині мають бути спеціальні ремені. Це дозволить закріпити меблі та техніку, щоб вони не впали на інші речі. Без додаткового кріплення автомобіль замовляти не варто. Щоб переїхати на дачу, можна замовити вантажопасажирську машину. Це дозволить виїхати всім разом, забрати речі для переїзду та дістатися самим.
Чим зручний переїзд на дачу від компанії Груз 24
Переїзд дозволить не лише урізноманітнити життя, а й прибратися у своїй квартирі. Перед переїздом на дачу можна заразом розібрати речі. Старі викинути або роздати нужденним, що дозволить очистити квартиру від мотлоху. Сортування предметів дозволить зменшити кількість предметів, що перевозяться, і знайти речі, що залежалися. Дехто на час від’їзду навіть планує ремонт, що дозволяє спростити роботи в квартирі, де немає зайвих шаф та меблів.
Вибір часу
Для переїзду потрібно вибрати зручний день та час. Краще починати вантажні роботи з раннього ранку, щоб встигнути виїхати до полудня. Не варто планувати перевезення на вечір, у темряві легко впасти або щось упустити, забути. Якщо їхати далеко, то в будь-якому випадку треба розрахувати час, це дозволить встигнути вкластися на добу, інакше доведеться доплачувати за використання транспорту. Враховуйте відстань від будинку до дачі, варто зробити правки на пробки в дорозі. Якщо забули якісь великі речі на кшталт газонокосарки чи басейну, то за ними поїздка назад може влетіти в копійчину.
Будинок для переїзду має бути готовим заздалегідь. Підлогу та вікна треба помити, провітрити приміщення. Не повинно бути затхлості і плісняви, тому якщо, ще холодно, варто з’їздити затопити заздалегідь піч, включити опалення, якщо воно є.
Дотримуйтесь описаних у статті хитрощів з перевезення речей на дачу, і все у вас вийде! Успіхів! У коментарях розкажіть, як проходив ваш дачний переїзд. Якщо вам потрібен безпроблемний дачний переїзд в київській області відвідайте сайт https://gruz24.com/ або телефонуйте (063)456-28-28.
0 комментариев