5 порад щодо вибору ідеальної плитки для ванної кімнати

Опубликовано Nikoloz в

Оформлення ванної кімнати потребує особливого підходу, оскільки треба враховувати не тільки розміри приміщення, а ще й ряд інших особливостей. До прикладу, потрібно підбирати матеріали, які є стійкими до підвищеної вологості та температури. Оптимальним рішенням може стати дзеркальна плитка, купити яку можна в українських виробників. Проте, перед покупкою, варто дізнатись про декілька важливих порад, які допоможуть спростити її вибір.

Визначення розмірів плитки

Щоб дизайн ванної кімнати виглядав гармонійно, необхідно правильно визначити розмір дзеркальної плитки. Для просторих кімнат з достатньо великою площею можна обирати оздоблювальний матеріал з різними параметрами. Якщо ж ванна є достатньо компактною, то в цьому підійдуть далеко не всі розміри. Наприклад, в мініатюрних ванних кімнатах не варто встановлювати дрібну мозаїку. Вона може візуально зробити її ще компактнішою. Визначення розмірів плитки

Вибір дизайну

Сучасні виробники пропонують десятки різних видів дзеркальної плитки. Наприклад, широкий вибір матеріалу пропонує Skelko. Компанія займається продажем готового дзеркального панно, дзеркальної плитки з фацетом.

Обираючи з цього асортименту, потрібно звернути увагу не тільки на форму, а ще й на відтінки та додаткові декоративні ефекти. Що стосується відтінків, то важливо враховувати тон палітри (теплий або холодний). Для ванної кімнати чудово підходять світлі відтінки (в тому числі блакитний, бежевий, зелений, синій і т. д.).

Визначення виробника

Виробник є одним з найважливіших критеріїв вибору плитки для ванної кімнати, оскільки від цього напряму залежить якість. Якщо розглядати українські компанії, то варто звернути увагу на Скелко. Це один з найкращих виробників дзеркальної плитки.

Компанія працює на ринку вже багато років і за цей час виготовила сотні якісних виробів для ванних та інших кімнат. Головною її відмінністю є те, що в процесі виробництва використовуються якісні матеріали, що відповідають європейським стандартам. Крім цього, український виробник має багато позитивних відгуків. Визначення виробника

Розрахунок кількості виробів

В процесі вибору важливо також правильно визначити кількість дзеркальної плитки. До цього питання потрібно відноситись відповідально. Адже, у випадку замовлення надто великої кількості будуть додаткові витрати, а якщо плитки мало, то можуть виникнути проблеми з оформленням. Щоб визначити точну кількість варто звернутись до дизайнеру або менеджера компанії, що продає плитку. Крім цього, на сайтах компанії є спеціальний інструмент для розрахунку кількості та вартості – калькулятор дзеркального панно.

Оцінка зовнішнього вигляду та властивостей

Щоб не прогадати з вибором, потрібно також оцінити вигляд та особливості. Особливе значення варто приділяти вологостійкості, міцності, цілісності, якості обробки країв та формі. Всім цим критеріїм відповідає вологостійка дзеркальна плитка від Скелко. Вона може стати ідеальним рішенням для оформлення навіть компактних ванних кімнат. Якщо зацікавив матеріал, можна звернутись до менеджерів компанії за консультацією.

Рубрики: СОВЕТЫ

0 комментариев

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: