«Site Ok» познайомить Вас з факторами, від яких залежить вартість розкрутки сайту — 4 критерії

Опубликовано Nikoloz в

Кожна людина, яка замислюється про просування свого сайту, звичайно ж в першу чергу хоче дізнатися, скільки це буде коштувати. Це досить логічне запитання, адже не всі компанії і магазини мають досить багато фінансових коштів, які вони готові витратити на розкрутку. До того ж кожен хоче заощадити і заплатити меншу суму.

Але в цьому випадку все досить неоднозначно, адже дуже багато чинників можуть впливати безпосередньо на вартість тих чи інших інструментів, яких, до речі, немало, бо це може бути контекстна реклама, оголошення в групах, реклама в соціальних мережах та багато іншого.

І серед них особливою популярністю користується seo-оптимізація, яка сьогодні займає лідируючу позицію по затребуваності й ефективності серед інших методів розкрутки завдяки великій кількості переваг, якими володіє.

Все тому, що вона є дійсно працюючою, також дає довгостроковий ефект, спрямована на оптимізацію самого ресурсу, тому все більше людей віддають перевагу саме такому інструменту. І в цьому випадку також багато хто хоче дізнатися конкретну вартість такого просування сайтів від Site Ok. Воно є дійсно економічним, та треба знати, що насправді це той вид розкрутки, котрий буде зачіпати стан самого веб-ресурсу.

Site Ok

Відповісти на те, скільки коштує просування сайту в цілому, не можна, оскільки для цього необхідно проаналізувати нішу, розібратися з завданнями і багатьма іншими нюансами, від яких буде залежати ціна. Але, з усім тим, все ж існують певні нюанси, які безпосередньо впливають на формування ціни.

4 критерії, які впливають на вартість

  1. По-перше, тут грають роль безпосередньо завдання. У цьому випадку мова йде про ті результати, які ви хочете отримати. Тобто, якщо ви хочете, щоб у вас в день було кілька тисяч відвідувань, то, само собою, необхідно витратити й більше фінансових коштів на досягнення такого результату.
  2. По-друге, також грає роль рівень конкуренції. А це означає, що досить популярні ніші будуть коштувати також набагато дорожче, адже мова йде про щільну і високу конкуренцію. Це ж саме стосується регіону, в якому ви бажаєте розповсюджувати рекламу своєї інтернет-сторінки. Для великих міст вартість також значно вища.
  3. По-третє, грає роль й формат веб-ресурсу. Все тому, що від кожного виду залежить безпосередньо вартість, так як в цьому випадку може знадобитися спеціальний маркетинг, залучення додаткових відвідувачів і багато іншого, якщо мова йде про той же інформаційний сайт, який не може похвалитися чудовою відвідуваністю.
  4. І останній нюанс — це терміни виконання. Якщо Ви хочете максимально швидко отримати позитивний результат, то й зусиль доведеться докладати набагато більше, що вплине й на ціну, так як частіше будуть усуватися помилки, частіше доведеться писати статті і т.д.

Якщо ж говорити загалом, то вартість такого просування сайтів в студії «Site Ok» коливається від 500 $ до 3000 $. Але це середня вартість на основі виконаних проектів. Так що, щоб дізнатися конкретну ціну, просто залиште заявку на сайті цього агентства, яке, до того ж, є сертифікованим партнером Google, а це робить їх одним з кращих виконавців.

Окрім того, так як вони займаються комплексним інтернет-маркетингом, у Вас є змога використати й інші методи розкрутки у вигляді банерної реклами, SMM, Google Shopping, управлінням репутацією та багато іншого.

А якщо цікавлять якісь запитання, фахівці з цього агентства залюбки проведуть з вами консультацію або seo аудит. Тому, обираючи цих спеціалістів з великим досвідом роботи, Ви забезпечуєте своєму сайту гарну відвідуваність та відмінну рекламу, а собі надійних та чесних виконавців.

Рубрики: СОВЕТЫУслуги

0 комментариев

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: